Voucher

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent?
Kup voucher do Quest Hunt – Escape Room i spraw wyjątkowy podarunek swoim najbliższym. Gwarantujemy, że będzie to dla nich fantastyczna przygoda, którą zapamiętają na zawsze!

Jak to działa?
Voucher uprawnia do gry w jednym z pokoi Quest Hunt w Warszawie w dowolny dzień tygodnia zespół liczący od 2 do 5 osób. Voucher jest ważny w okresie 3 miesięcy od daty zakupu. Osoba obdarowana voucherem powinna odwiedzić stronę www.questhunt.pl i zarezerwować termin gry, a voucher okazać na miejscu przed rozpoczęciem zabawy.

Voucher można zamówić na trzy sposoby:
1. W siedzibie Quest Hunt przy ul. Wilczej 66/68 lok. 1a w Warszawie (cena: 160 zł).
2. Przesyłka pocztowa – aby otrzymać estetycznie wykonany voucher drogą pocztową, prosimy wysłać wiadomość na adres info@questhunt.pl i wpisać w tytule maila „Voucher – wysyłka”. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłana dokładna instrukcja dotyczącą zakupu. W wiadomości prosimy też podać adres korespondencyjny, na który ma być wysłany voucher (cena: 160 zł + koszt wysyłki).
3. Drogą mailową – wysyłając wiadomość na adres info@questhunt.pl i wpisując w tytule maila „E-voucher”, otrzymasz wiadomość zwrotną z dokładną instrukcją dotyczącą zakupu. Po odnotowaniu płatności na wskazanym koncie, na Twój mail zostanie wysłany elektroniczny voucher, który należy wydrukować i okazać w siedzibie Quest Hunt przed rozpoczęciem zabawy (cena: 160 zł).

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Close Menu