Impreza firmowa w Escape Room Quest Hunt

Dlaczego imprezę firmową warto zacząć od Escape Room?

Quest Hunt – Escape Room to oryginalna propozycja dla firm, którym zależy na budowaniu integracji oraz atmosfery współpracy za pomocą zaangażowania pracowników we wspólną rozrywkę, motywującą do kreatywnego myślenia oraz podejmowania decyzji pod presją czasu. Zabawa w naszym escape roomie to doskonałe rozwiązanie aby zgrać Twój zespół pracowników. Sprawdzić ich umiejętność w zakresie pracy zespołowej. Poprawić komunikację w grupie. Zapraszamy do Quest Hunt! Nasza oferta to team building w zupełnie nowym wydaniu.

Podczas godziny gry Twoi pracownicy będą musieli ze sobą współpracować, aby wykonać powierzone im zadanie. Bardzo szybko okaże się, który z nich ma w sobie żyłkę lidera, a kto lepiej czuje się w analizowaniu otrzymywanych informacji. Kreatywne myślenie, umiejętność pracy w zespole czy podejmowania decyzji pod presją czasu – w Quest Hunt będziesz mógł szybko przekonać się, kto naprawdę posiada cechy często „z urzędu” zamieszczane w CV!
Oferujemy:
- możliwość wynajęcia jednego pokoju lub całego lokalu (3 pokoje + Recepcja),
- na kilka godzin bądź na cały dzień,
- dopasowanie zagadek do tematyki spotkania, dodanie "zagadek specjalnych"
- możliwość zamówienia cateringu
- doskonałą lokalizację w samym centrum Warszawy, gdzie w zasięgu kilku kroków od naszego Escape roomu znajdują się liczne restauracje takie jak: Sofra, Salto, Mandala, Dekagram, Oishii Sushi czy Znajomi Znajomych.

Wszystkie szczegóły omawiamy i doprecyzowujemy indywidualnie. Zadzwoń (+48 792 672 341) bądź napisz (info@questhunt.pl) i przedstaw nam swoje oczekiwania!

Rozrywka dla firm w Escape Room

Współpraca w grupie i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu to jedne z najbardziej pożądanych u pracowników cech. Jednakże nie każdy może się nimi pochwalić. Dodatkowo są one ciężkie do rozpoznania w krótkim czasie. Jeśli zastanawiasz się, czy Twój zespół łączy nić komunikacji i umiejętność współpracy, zaplanuj integrację w Quest Hunt. Quest Hunt – Escape Room Warszawa to pokój zagadek, który jest wyjątkowo atrakcyjną propozycją dla firm, poszukujących oryginalnych form zabawy, jak i również integracji.

 

Imprezy firmowe w Escape Room

Quest Hunt – Escape Room Quest Hunt to 3 pokoje zagadek znajdujące się w centrum Warszawy. Odwiedzają nas osoby w różnym wieku i stopniu znajomości. Gościmy rodziców z dziećmi, grupy przyjaciół, a także zespoły pracownicze z różnych firm. To właśnie ta trzecia grupa jest tą, dla której przygotowaliśmy specjalną ofertę. Doceniło ją już wielu organizatorów służbowych wyjść integracyjnych. Głównie dzięki możliwości sprawdzenia i rozwijania umiejętności pracy w zespole, kreatywnego myślenia, a także podejmowania decyzji pod presją czasu. Wspomniane umiejętności są pożądane u większości pracowników, dlatego pracodawcy z chęcią podsuwają im okazje do ich trenowania. Nic tak nie spaja, jak wspólne rozwiązywanie zagadek i znajdowanie odpowiedzi na trudne pytania. Dzięki korzyściom płynącym z pobytu w pokoju zagadek odwiedzający nas goście wysoko oceniają serwowaną im rozrywkę. Oprócz potężnej dawki emocji oraz integracji otrzymują oni także ogrom fantastycznej zabawy.

 

Escape Room na firmowe wyjścia integracyjne

W naszej ofercie znajdują się trzy pokoje zagadek o różnej tematyce. Rozpoczynając grę, uczestnicy zabawy stoją przed wieloma tajemnicami i łamigłówkami. Tylko rozwiązanie każdej z nich umożliwi im spełnienie misji definiowanej w opisie każdego z pokoi oraz opuszczenie pomieszczenia. Nad ciągłością gry czuwa opiekun, który w razie potrzeby interweniuje i stara się podsunąć graczom podpowiedzi. Zatem poziom trudności zabawy jest dostosowany do danej grupy osób. Dzięki temu nasi goście korzystają z okazji do zabawy, ale także stawiają sobie wyzwania, którym starają się sprostać. Taka forma testowania samego siebie jest wyjątkowo skuteczna i daje trafną wizję swoich cech charakteru. Jeśli jesteście ciekawi, czy praca w grupie to Wasz znak rozpoznawczy, a tykające wskazówki zegara nie są w stanie, wprowadzić do zespołu nerwowej atmosfery, skontaktujcie się z nami, abyśmy mogli przedstawić Wam jedną z najpopularniejszych form zabawy i integracji.

 

Impreza firmowa w Escape Room  – pomysł na integrację pracowniczą

Wspólne rozwiązywanie zagadek i duża dawka emocji, są niezastąpione w integracji osób wspólnie ich doświadczających. W Quest Hunt czekają na Was zaskakujące wyzwania i pełne tajemnic pokoje tematyczne, a wśród nich:

 

Świat to za mało” – w Twoich rękach są losy świata, zamień się w klasowej sławy szpiega, aby go ocalić.

 

Odyseja kosmiczna” – statek kosmiczny czeka katastrofa, Ty i Twój zespół macie godzinę, aby jej zapobiec i wrócić na ziemię.

 

“W pogoni za białym królikiem” – las nie zawsze bywa piękny i czarujący, jeśli zgubisz drogę do domu, może być także straszny. Przekonajcie się, czy zdołacie znaleźć sposób na wydostanie się z lasu.

 

Każdy z pokoi zagadek ma swoją unikatową historię, która determinuje rodzaj napotkanych zagadek. W przypadku organizacji spotkań integracyjnych oferujemy:

 

możliwość rezerwacji i wynajmu jednego pokoju zagadek lub całego lokalu, czyli trzech pokoi oraz recepcji,

 

wynajem może trwać kilka godzin, a nawet cały dzień – Ty ustalasz, jak długo chcesz być naszym gościem,

 

elastyczność w doborze zagadek – dzięki temu możemy dopasować specjalnie wybrane dla Twojej grupy zagadki, co pozwoli Ci na wyznaczenie motywu przewodniego Waszego spotkania,

 

możliwość zamówienia cateringu,

 

doskonała lokalizacja – w pobliżu naszej siedziby znajdują się popularne restauracje, a także przystanki komunikacji miejskiej.

 

Nie zastanawiaj się i już dziś zacznij planować najbardziej udane wyjście integracyjne.

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com