Pokoje w Quest Hunt

Nasze pokoje zostały zaprojektowane z myślą o małych grupach. Optymalna  liczba graczy to 3 lub 4 osoby. Oczywiście, jeżeli przyjdziecie we  dwójkę lub nawet w szóstkę – żaden problem, również gwarantujemy  wyśmienitą zabawę! Ale ostrzegamy, nie jest możliwe rozwiązanie  wszystkich naszych zagadek w pojedynkę. Z kolei przy większej liczbie  graczy, gra może wydać się zbyt łatwa.

Nie, nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza. Wystarczy umiejętność obserwacji, Wasza inteligencja i praca zespołowa. Dlatego w QH może grać każdy. To mnóstwo zabawy, którą można dzielić z przyjaciółmi lub rodziną – dziećmi, rodzicami i dziadkami.

W zabawie mogą wziąć samodzielnie udział osoby od 12 roku życia. Młodsi  uczestnicy mogą bawić się u nas pod warunkiem, że będą pod opieką kogoś  dorosłego (również uczestniczącego w grze). Dla dzieci poniżej 10 lat  nasze gry są zdecydowanie zbyt trudne, jednak nie ma problemu, aby  wzięły udział w zabawie z rodzicami.

Poziom trudności zagadek i łamigłówek w naszych pokojach jest  zróżnicowany. Te z „Pogoni za białym królikiem” są ciut łatwiejsze od  naszych dwóch pozostałych roomów, dlatego do zabawy w tym pokoju  zapraszamy szczególnie osoby, którzy swoją przygodę z Room Escape  dopiero rozpoczynają. Jest on również idealny dla rodzin z młodszymi  dziećmi. Dwie pozostałe gry („Odyseja kosmiczna” i „Żyj i pozwól uciec”)  to rozgrywki dla bardziej doświadczonych graczy, ale warto pamiętać, że  rodzina to najlepsza drużyna.

W każdym z pokoi znajduje się czerwony, migający przycisk bezpieczeństwa (PANIC BUTTON), który, w przeciwieństwie do rozwiązań naszych zagadek, namierzycie bez najmniejszego problemu. Wystarczy go nacisnąć, jeśli tylko ktoś z Waszej drużyny uzna, że z jakichś powodów chce niezwłocznie wyjść. Miejcie jednak na uwadze, że użycie tego przycisku oznacza natychmiastowy koniec zabawy. Pamiętajcie też, że przez cały czas jesteście obserwowani przez obsługę, która zainterweniuje, jeśli tylko zauważy jakieś niebezpieczeństwo.

Za grę można zapłacić przelewem bankowym (PayPal) od razu podczas  rezerwacji on-line, ale także kartą lub gotówką w siedzibie QH.

Close Menu