Cyberdżungla

Pośród delikatnie trzepocących liści, słychać nieustający szum wentylatorów i buczenie świetlówek. Co to za miejsce? To szklana kula, miejsce dawnych eksperymentów na naszych roślinnych towarzyszach, których cierpienie przerodziło się z czasem w zemstę. W opanowanym przez nich świecie nie ma już ludzi, są tylko ślady po ich istnieniu i wszechobecna technologia, której natura nauczyła się wykorzystywać na własny sposób… 

 

Cyberdżungla to niekończąca się plątanina kabli i pnączy, która pochłania wszystko co napotka na swojej drodze. Działa skrycie i podstępnie, niczym rozrastająca się grzybnia. Tutaj czas płynie inaczej niż w naszej rzeczywistości, dni i miesiące uciekają w przeciągu kilku chwil. Elektryczne drzewa nie potrzebują światła, jedynie świeżego nawozu, którym stają się przypadkowi podróżnicy w w czasie i przestrzeni… Czy uda się im wydostać zanim staną się częścią tego przedziwnego lasu?

Escape Room – „Cyberdżungla” oparty jest o zagadki logiczne, spostrzegawczość i abstrakcyjne myślenie. To przygoda opowiadająca historię grupy przyjaciół, którzy zagubili się w fantastycznym świecie, krzyżówce wielkiej rośliny i technologii . Jest to dobra przygoda dla osób, które zaczynają przygodę z Escape Roomem, idealna na pierwszy raz. Zagadki opierają się głownie na abstrakcyjnym myśleniu, więc są idealne także dla młodszych uczestników, a także grup nastawionych bardziej na zabawę, niż na trudne zagadki.

Gra dla zespołów początkujących, przystępne zagadki, najlepiej od 2 do 5 osób. 60 Minut.

 

Rezerwacji on-line należy dokonywać najpóźniej 3 godziny przed rozpoczęciem gry.
Chcesz zarezerwować termin na krócej niż 3 godziny przed grą?
Zadzwoń pod numer 792 672 341

Powered by PINPOINT.WORLD
Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com