Escape Room Warszawa

Większość społeczeństwa lubi odnajdywać nowe formy spędzania wolnego czasu. Ciekawą alternatywą dla dobrze znanego wyjścia do kina czy teatru jest Quest Hunt Escape Room. Firma oferuje pokój zagadek w Warszawie, który przepełniony jest oryginalnymi wyzwaniami i starannie dobranymi zagadkami. Escape room to forma spędzania czasu odpowiednia dla małych, ale i dużych grup. Firma Quest Hunt przygotowała wyzwania i zagadki, których rozwiązanie jest celem gry i umożliwia opuszczenie escape roomu.

Escape Room – pokój zagadek w Warszawie

Quest Hunt zaprasza do pokoju zagadek, który jest przeznaczony dla osób w różnym wieku. Niezależnie od płci, wieku i zainteresowań możesz ciekawie spędzić czas. Zagadki, które znajdziesz w escape roomie, są przystosowane do wszystkich odwiedzających. Zatem możesz odwiedzić to miejsce z dziećmi. Każdy pokój stawia przed graczami inne wyzwania, a celem gry jest odkrycie tajemnicy i rozwiązanie zagadek. Quest Hunt Escape Room znajduje się w centrum Warszawy. Można dojechać do niego komunikacją miejską, a także prywatnym samochodem.

Escape Room Warszawa – jak wygląda zabawa?

Pokój zagadek w Warszawie stawia pozornie łatwy do wykonania cel – sprostaj postawionym wyzwaniom, rozwiąż zagadki i odkryj tajemnice, a opuścisz pokój. Utrudnieniem jest czas. Na przejście kolejnych stacji z zagadkami mamy godzinę. Jeśli opuścimy pokój przed upływem 60 minut – możemy uznać się za zwycięzców. Plan zdobycia wszystkich stacji zaczyna się od pierwszej, która jest wskazana graczom w momencie rozpoczęcia gry. Po odkryciu tajemnic przy pierwszej stacji udajemy się do drugiej. Ich kolejność nie powinna być przypadkowa. Zadania muszą być spełniane w odpowiedniej kolejności, aby doprowadziły nas do wyjścia z pokoju. Escape room to miejsce dla grup minimalnie dwuosobowych, a maksymalnie pięcioosobowych. Założenie jest takie, że muszą oni ze sobą współpracować i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom, jakie przygotowano w danym pokoju zagadek. Jeśli czytając powyższy opis, uważasz, że escape room to nie jest miejsce dla Ciebie, pamiętaj, że nad przebiegiem zabawy czuwają pracownicy firmy Quest Hunt. Dzięki temu, że obserwują poczynania graczy, mogą sterować grą i dostosowywać rodzaj zagadek do predyspozycji konkretnej grupy, a także wieku jej uczestników. Stały nadzór daje graczom nie tylko możliwość ciekawej i zaskakującej rozrywki, ale zapewnia również bezpieczeństwo.

Escape room Warszawa – trzy pokoje tematyczne

Decydując się na spędzenie czasu w Quest Hunt, mamy do wyboru trzy pokoje o różnej tematyce. Dzięki temu nasi goście nie muszą ograniczać się do jednej wizyty w escape roomie. Pokoje zagadek wyglądają następująco:

  • Pierwszy nosi nazwę „W pogoni za Białym Królikiem” i przenosi nas do zaczarowanego lasu, z którego grupa przyjaciół próbuje znaleźć wyjście. Decydując się na zabawę w tym pokoju, warto wziąć pod uwagę, że to, co pozwoli nam rozwiązać zagadki, to spostrzegawczość i abstrakcyjne myślenie. Bądź otwarty na różne, nawet najdziwniejsze rozwiązania, a spędzisz najciekawszą godzinę w życiu.
  • Kolejny pokój nazywany jest “Odyseja Kosmiczna”. Fani kosmosu i lotów kosmicznych będą zachwyceni. Chcesz poczuć atmosferę rodem innej galaktyki? Wybierz ten pokój. Przeniesiesz się do statku kosmicznego, którego lot jest zagrożony, a uratowanie misji może być jedynie możliwe, jeśli wydostaniesz się z pokoju zagadek.
  • Trzeci pokój nazywa się „Świat to za mało”. Spędzając w nim czas, zamienisz się w agenta, który próbuje uratować świat przed zagładą. Jeśli uwielbiasz łamanie kodów odgadywanie szyfrów, to ten pokój jest dla Ciebie.

Pokój zagadek Warszawa – dlaczego warto skorzystać?

Zabawa w Quest Hunt Escape Room gwarantuje niezapomnianą zabawę. Dodatkowo w trakcie rozwiązywania tajemnic, masz okazję, aby ćwiczyć spostrzegawczość i szybkie podejmowanie decyzji. Pokój zagadek w Warszawie jest również idealną propozycją, dla osób, które szukają grupowych wyzwań i wspólnych emocji. Nic tak nie wzmacnia więzi, jak zespołowe rozwiązywanie łamigłówek. Integracja w pokoju zagadek jest zatem wyjątkowo rozwojowa. W trakcie pobytu w Quest Hunt Escape Room nie tylko ćwiczymy spostrzegawczość, ale i koncentrację. Wytężamy zmysły, poddając nasz umysł wysiłkowi. Dzięki temu podnosimy poziom percepcji, a nasz umysł ma godzinny trening.

Wszystkie szczegóły omawiamy i doprecyzowujemy indywidualnie. Zadzwoń (+48 792 672 341) bądź napisz (info@questhunt.pl) i przedstaw nam swoje oczekiwania!

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com