Dzień Dziecka w Pokoju Zagadek – pomysł na rodzinną atrakcję

Dzień Dziecka w Pokoju Zagadek – pomysł na rodzinną atrakcję

Zbliżający się Dzień Dziecka to znakomita okazja, by rodzinnie spędzić dzień. Nic tak bardzo nie zbliża do siebie członków rodziny, jak zaangażowanie w realizację wspólnego celu – a rozwiązywanie zagadek zdecydowanie wymaga zaangażowania i współpracy. Przekonaj się, dlaczego warto odwiedzić Pokój Zagadek w Dzień Dziecka i jak jeszcze można wspólnie spędzić ten dzień.

Rodzinne wyjście do Pokoju Zagadek w Dzień Dziecka

Wyprawa do Pokoju Zagadek to przepis na udaną zabawę! Współpraca, by osiągnąć wspólny cel angażuje wszystkich uczestników zabawy – tutaj każdy ma swoją rolę i każdy jest ważny. Całą rodziną odgadujcie kolejne zagadki, by wydostać się z Escape Room’u! W Quest Hunt dostępnych jest kilka pokoi, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Odyseja Kosmiczna to pokój, który zaprasza Was do kosmicznej podróży. Instalacja nowego moduły w przestrzeni kosmicznej to coś, co nie powinno Was zaskoczyć… Jednak napotykacie pewne komplikacje, bez rozwiązania których nie możecie wrócić do domu. To pokój dla doświadczonych graczy i znakomita propozycja na Dzień Dziecka, jeśli szukacie atrakcji dla nastolatków – zapraszamy grupy od 3 do 6 osób.

Cyberdżungla to propozycja dla początkujących graczy – idealny Pokój Zagadek dla rodzin z dziećmi i najczęściej wybierany pokój zagadek w Quest Hunt na Dzień Dziecka. Rzeczywistość, gdy nie ma na świecie człowieka, opanowana przez pnącze kabli i elektryczne drzewa. Tutaj dobra zabawa bierze górę nad rozwiązywaniem trudnych zagadek – jednak tych, wymagających abstrakcyjnego myślenia, nie brakuje.

Jak spędzić Dzień Dziecka w Warszawie?

Oczywiście odwiedziny w Pokoju Zagadek to nie jedyny pomysł na Dzień Dziecka w Warszawie. Kino, basen, pizza, a także liczne dedykowane dzieciom atrakcje w tym dniu przyciągają tłumy. Koncerty, spektakle, pikniki, musicale, wystawa pająków w niedzielę to propozycje dla młodszych i starszych dzieci.

Innym rozwiązaniem jest wycieczka za miasto – np. wycieczka rowerowa Kampinoskim Szlakiem Rowerowym. Cały szlak liczy ponad 140 km długości, można jednak dostosować długość trasy do swoich możliwości – ścieżki przecinają się, dlatego z powodzeniem wycieczkę można skrócić, niekoniecznie zawracając i jadąc w drugą stronę tą samą trasą.

Dzień Dziecka w Pokoju Zagadek, na jednym z licznych wydarzeń w Warszawie, a może aktywnie poza miastem? Z całą pewnością każdy znajdzie tutaj propozycję dla całej swojej rodziny. A Dzień Dziecka to znakomita okazja, by spotkać się również z ciociami i wujkami albo wspólnie z kolegami z klasy uczestniczyć w jednym z licznych eventów. Serdecznie zapraszamy do Quest Hunt całe rodziny – Dzień Dziecka to najlepszy czas, by bawić się beztrosko wspólnie z pociechami.

Dodaj komentarz

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com