W pogoni za białym królikiem
Escape Room Warszawa

W pogoni za białym królikiem

Mało kto lubi wyzwania, które były by ponad jego siły. Szczególnie młodsi z trudem znoszą gorycz porażki, gdy zmuszono ich do szarży z motyką na słońce. Każda przygoda musi mieć swój początek, zatem przygodę z escape roomami warto zacząć od pokoju który nie jest trudny, za to daje dużo radości z zabawy. 
Takim pokojem jest “W pogoni za białym królikiem”. Jest to przygoda, w której uczestnicy musza wydostać się z zaczarowanego lasu, a jedynym sposobem jest odszukanie tytułowego Białego Królika.  To przygoda opowiadająca hstorię grupy przyjaciół, którzy zagubili się w fantastycznym, zaczarowanym lesie. Aby się z niego wydostać potrzebna jest pomoc przewodnika, tytułowego Białego Królika, ale nie łatwo go odnaleźć. Jest to dobra przygoda dla osób, które własnie zaczynają przygodę z ucieczką z pokoju, idealna na pierwszy raz. Zagadki opierają się głownie na abstrakcyjnym myśleniu, więc ten escape room jest idealny także dla młodszych uczestników.

Quest Hunt Warszawa – Escape room

Pędząc za białym królikiem można łatwo przekroczyć próg innego świata, ale o wiele trudniej wrócić z powrotem. Żeby się wydostać pamiętaj, że nic w tym świecie nie jest takie, jakie się wydaje…

Zagadki oparte są na abstrakcyjnym myśleniu i przeszukiwaniu pokoju. Gra dostępna także w języku angielskim.

Nasze pokoje sa bezpieczne i sprawdzone przez specjalistę straży pożarnej, pomieszczenia są wyposażone w guziki bezpieczeństwa i automatycznie otwierające się zamki. Ten i inne nasze escape roomy w Warszawie można zarezerwować na naszej stronie, Questhunt.pl.

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com