Voucher do pokoju zagadek

Voucher do pokoju zagadek

Voucher do pokoju zagadek – idealny prezent na Święta. Szukasz niebanalnego prezentu na święta? Święta coraz bliżej, a Ty w dalszym ciągu nie masz kupionego prezentu? Nie masz nawet żadnego pomysłu? Kup voucher do Quest Hunt – Escape Room i spraw swoim najbliższym najlepszy prezent!

Dlaczego pokój zagadek to idealny prezent na mikołajki?

Escape Room to przede wszystkim gra akcji na żywo, która to jest próbą odwzorowania świata komputerowego w realną rozgrywkę. W pomieszczeniu zamykana jest grupa uczestników, którzy wspólnymi siłami muszą rozwiązać zagadkę w określonym czasie. Każdy pokój opowiada inną historię oraz stawia przed graczami wiele, przeróżnych zadań. Dlatego tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Zwycięstwem określa się rozwikłanie zagadki i opuszczenie pokoju o własnych siłach przed zakończeniem czasu. Oczywiście uczestnicy w trakcie swojej gry mogą liczyć na pomoc tzw. Mistrza Gry. Dlatego nawet jeśli nie zmieścicie się w wyznaczonym czasie, to i tak zostaniecie poinstruowani, jak możecie wyjść z pokoju oraz jak historia się zakończy.

Dla kogo voucher do Escape Room’u będzie idealnym prezentem?

Voucher do pokoju zagadek tak naprawdę może posłużyć jako uniwersalny prezent dla wielu osób. Zwłaszcza polecamy go dla:

  • Osoby, która szczególnie ceni sobie wyzwania. Może w swoim gronie znajomych lub w rodzinie posiadasz osobę, która jest wyjątkowo ambitna i lubi wyznaczać sobie cele, do których cały czas dąży? To będzie idealny prezent dla niej!
  • Paczki przyjaciół, którzy uwielbiają spędzać ze sobą czas zwłaszcza w niebanalny sposób. Być może to Twoja grupa w najbliższym czasie zmierzy się w naszym pokoju zagadek?
  • Siostry lub brata, których ciężko zaskoczyć. Jest duże prawdopodobieństwo, że wybiorą również Ciebie do towarzystwa, więc i Ty na tym skorzystasz.
  • Każdej innej osoby, która lubi łamigłówki czy zagadki. Może w swoim otoczeniu znasz taką osobę, dla której jeszcze nie masz prezentu?

Możliwości jest naprawdę wiele!

Jak działa voucher oraz w jaki sposób go można zamówić?

Voucher upoważnia do gry w jednym z naszych pokojów w dowolny dzień tygodnia, który osoba obdarowana sobie wybierze. Zespół może liczyć od 2 do 5 osób. Voucher ważny jest przez 3 miesiące od daty zakupienia, można go zarejestrować na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że osoba obdarowana musi go mieć na miejscu przed rozpoczęciem zabawy.

Voucher można zamówić bezpośrednio w naszej siedzibie, możemy go również do Ciebie przesłać pocztą lub drogą mailową. Zarówno bezpośrednio na miejscu, jak i w mailu opiszemy dokładną instrukcję dotyczącą zakupu vouchera. W razie oczywiście jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu zarówno drogą mailową oraz telefoniczną.

Mamy nadzieję, że skutecznie przekonaliśmy Cię, że voucher do pokoju zagadek to najlepszy prezent na mikołajki. Jesteśmy pewni, że przygoda w Escape Room to będzie najbardziej oryginalny i zaskakujący prezent, jaki można dostać. To świetna okazja do pobudzenia szarych komórek w przygotowanych przez nas zagadkach. Wykorzystując voucher z najbliższymi znajomymi możecie również ze sobą rywalizować, kto najszybciej rozwiąże dany problem. Uważamy ponadto, że to jest doskonała alternatywa do zwykłego wyjścia do kina czy na kręgle, które to mogły się już niektórym osobom znudzić. Jeżeli jesteś zainteresowany, to serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com