Pokój zagadek – bezpieczna rozrywka w dobie pandemii
Escape Room Warszawa

Pokój zagadek – bezpieczna rozrywka w dobie pandemii

Escape room Warszawa, czyli pokoje zagadek, to stosunkowo młode rozwiązanie, które zapewnia niepowtarzalne wrażenia oraz stanowi świetną opcję spędzania wolnych chwil w towarzystwie najbliższych. Rozwój pandemii skutecznie spowodował zmniejszenia kontaktów międzyludzkich oraz wymusił na wszystkich przedsiębiorcach wprowadzenie odpowiednich restrykcji by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoich klientów. Jakie zostały wprowadzone środki bezpieczeństwa w tego typu obiektach? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu!

Pokój zagadek Warszawa – środki bezpieczeństwa

Aby zapewnić maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo swoich klientów escape roomy wprowadziło kilka zasad, których należy przestrzegać:

  • Regularna dezynfekcja wszystkich pomieszczeń, klamek, włączników ściennych, powierzchni toaletowych, kłódek, zagadek oraz wszystkich powierzchni użytkowych, które znajdują się w pokojach.
  • Przed wejściem do obiektu należy zdezynfekować ręce oraz nałożyć maseczkę. W związku z tym, że bezpośrednio w pokoju nie mogą znajdować się osoby postronne, to noszenie maseczek w tych miejscach nie jest konieczna. Jedynym miejscem publicznym w obiekcie jest tak naprawdę tylko recepcja, przy której należy mieć założoną maseczkę.
  • Wymóg odnośnie do przestrzeni na osobę. Oficjalne restrykcję ograniczają ilość przestrzeni na osobę do 7 metrów kwadratowych, zatem w większości lokalach można wpuścić więcej osób niż normalnie mieści się w pokojach.
  • Oprócz zachowania odległości pomiędzy klientami każdy escape room musi posiadać ważne przeglądy wszystkich instalacji w obiekcie. Każdy pokój zagadek również powinien posiadać przycisk bezpieczeństwa, który umożliwi zakończenie rozgrywki w dowolnym momencie. Pomieszczenie powinno być również zaopatrzone w oświetlenie awaryjne.

Podsumowując każdy escape room musiał się odpowiednio zabezpieczyć w wyniku rozwoju pandemii. Mamy nadzieję, że powyższe informacje skutecznie zachęcą się do skorzystania usług takich obiektów. Zaostrzone środki ochrony w pokojach zagadek dają gwarancję pełnego komfortu oraz bezpieczeństwa w ich korzystaniu, do którego szczególnie zachęcamy!

Dodaj komentarz

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com