Escape room czyli zagadkowy pokój pełen wrażeń!
Escape Room Warszawa

Escape room czyli zagadkowy pokój pełen wrażeń!

Escape room to kolejna propozycja atrakcji, która przeznaczona jest dla kilku osób. Cała zabawa polega na wydostaniu się ze specjalnie przystosowanego pomieszczenia. Jednakże aby nadać zabawie odpowiedniego i niepowtarzalnego charakteru, pomieszczenie jest wypełnione zagadkami i zagwozdkami, które należy rozwiązać. Wszystko po to, aby przejść do kolejnego pomieszczenia i… napotkać na kolejne wyzwania! Brzmi świetnie? Sprawdź jaki escape room wybrać w Warszawie!

Escape room Warszawa – jak przebiega zabawa?

Escape roomy oparte są przede wszystkim na niezliczonych, czasem trudnych i wręcz wydających się niemożliwymi zagadkach, które trzeba rozwikłać, aby przejść dalej. Cała atrakcja polega na współgraniu ze swoją drużyną, wymienianiu się informacjami i pomaganiu sobie nawzajem. Wszystko po to, aby w jak najkrótszym czasie wydostać się z escape roomu i wygrać. Z pozoru bardzo proste zasady to tylko pozory zwłaszcza, że dzisiejsze escape room’y są bardzo pomysłowe, świetnie zaprojektowane i na pewno stanowią nie lada wyzwanie nawet dla osób, które mają już doświadczenie z tego rodzaju atrakcjami. Wybierając escape room Warszawa jest miejscowością, gdzie takich miejsc jest mnóstwo. Można więc wybierać dokładnie taki pokój zagadek, który spełni nasze oczekiwania pod względem stopnia trudności oraz tematyki. Warto dodać, iż powstanie pierwszego escape room’u datowane jest na 2007 rok. Jednak w Polsce atrakcja ta na dobre rozwinęła się od początku 2014 roku i to właśnie wtedy zaczęły powstawać nowe miejsca na mapie całego kraju. Obecnie możemy skorzystać z ponad setki pokojów zagadek zlokalizowanych w naszym kraju. Także zarówno początkujące osoby, jak i te poszukujące jeszcze większych wyzwań i wrażeń mogą z powodzeniem znaleźć coś dla siebie. Do wyboru osoby zainteresowane najczęściej mają kilka scenariuszy, którymi najbardziej są zainteresowani. Mogą to być scenariusze fabularne, fantaty, rodem z horroru czy kryminalne i zupełnie abstrakcyjne.

Wybór pokoju zagadek w Warszawie

Wybierając pokój zagadek w Warszawie na pewno warto jest potwierdzić termin oraz sprawdzić ile osób będzie niezbędnych do udziału w zabawie. Grupowe gry interaktywne takie jak escape room to doskonały pomysł na imprezę integracyjną czy też popołudniowo-wieczorne wyjście w gronie znajomych czy rodziny. W rozrywce mogą uczestniczyć osoby o różnym wieku chyba, że organizator określa inaczej. Escape room jest przeważnie ograniczony czasowo. Po jego przekroczeniu często uczestnicy mają dostęp do nieograniczonych podpowiedzi, wszystko po to, aby jak najszybciej wydostać się z pokoju zagadek. Przeważnie na ucieczkę organizatorzy przeznaczają od 45 do 90 minut. Wszystko jednak zależy od wybranego miejsca. Wybór pokoju zagadek w Warszawie może okazać się bardzo szeroki zwłaszcza, jeśli nie masz sprecyzowanych wymagań odnośnie tematyki czy charakteru rozrywki. Escape room Warszawa to więc doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu w sposób kreatywny i wymagający myślenia i zaangażowania kilku uczestników.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Thanks for your blog, nice to read. Do not stop.

Dodaj komentarz

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com