Wizyta w escape roomie  – idealny sposób na rozpoczęcie pełnego wrażeń wieczoru panieńskiego
Escape Room Warszawa

Wizyta w escape roomie – idealny sposób na rozpoczęcie pełnego wrażeń wieczoru panieńskiego

Wieczór Panieński to bardzo wydarzenie w życiu każdej przyszłej Panny Młodej. To ostatnia chwila aby mogła nacieszyć się wolnością i spędzić wyjątkowy wieczór z przyjaciółkami. Wieczór panieński można spędzić na wiele różnych sposobów. Zależy to przede wszystkim od zainteresowań i preferencji przyszłej Panny Młodej, a także od kreatywności jej przyjaciółek. Sposobów na spędzenie tego jedynego wieczoru jest wiele m.in. przebierana impreza tematyczna, piżama party, domowe spa, szalona impreza w klubie, wypad na kręgle, karaoke, noc metamorfoz i wiele innych. Jak jednak rozpocząć ten wyjątkowy wieczór? Polecamy wypad do escape roomu, który z pewnością dostarczy wielu atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Czym jest escape room?

Escape room jest to przeniesienie zasad komputerowych i telewizyjnych gier do rzeczywistości dostępnej dla wszystkich. Jest to gra, która polega na ucieczce z zamkniętego pokoju, zdobyciu określonej informacji lub konkretnego przedmiotu. Jest to uzależnione od poprawnego rozwiązania wielu zadań, zagadek i łamigłówek. Wszystko to musi odbyć się w ściśle określonym czasie. Aby się to udało cała grupa musi ściśle ze sobą współpracować a także zachować zimną krew w obliczu upływającego czasu. 

Zasady gry i bezpieczeństwo

W zabawie może wziąć udział grupa licząca od 2 do 5 uczestników. Zostaje ona zamknięta w pokoju, w którym znajduje się całe mnóstwo pozornie niezwiązanych ze sobą rzeczy. Drużyna musi wykazać się spostrzegawczością, sprytem oraz umiejętnością logicznego myślenia, gdyż każda kolejna zagadka wiąże się ze sobą i tworzy rozwiązanie dzięki któremu uczestnikom uda się wydostać przed upływem ustalonego czasu. Każdy escape room posiada swój własny regulamin, z którym należy zapoznać się przed rozpoczęciem zabawy, a w czasie jej trwania przestrzegać zapisów, w nim zawartych. Obsługa każdego z escape roomów przed rozpoczęciem gry ma obowiązek zapoznać uczestników z zasadami bezpieczeństwa: lokalizacją dróg ewakuacyjnych, możliwością kontaktu z moderatorem, a także z procedurą awaryjnego otwarcia drzwi od wewnątrz. Warto wiedzieć, że sobie sprawę zamknięcie w pokoju jest tylko pozorne i pozwala na samodzielne otwarcie drzwi.

Tematyka

Za sprawą różnorodności tematycznej escape roomów każdy z graczy ma szansę znaleźć pokój z interesującą fabułą. Najpopularniejszą tematyką są thrillery i horrory, fani przygód, literatury, kinematografii, geografii, a nawet historii, bez trudu znajdą pokój zagadek idealny dla siebie. Możliwość wyboru pokoju tematycznego sprawia, że ten sam escape room możemy odwiedzić kilka razy i za każdym z nich cieszyć się możliwością rozwiązywania nowych zagadek. Niezwykle istotna jest również scenografia danego pokoju, która oddaje klimat i pozwala na przeżycie niezapomnianej przygody.

Wieczór panieński w escape roomieEscape room to atrakcja dla dorosłych i dla dzieci. To doskonały pomysł na formę integracji firmowej, niespotykany prezent urodziny bądź organizację wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Kobiety kochają zagadki i tajemnice dlatego przyszła Panna Młoda ze swoimi przyjaciółkami mogą sprawdzić swoje możliwości organizując wieczór panieński w escape roomie.  W trakcie zabawy może okazać się, że do rozwiązania zagadki niezbędna jest tajemna wiedza na temat przyszłej Panny Młodej, którą posiada tylko jej druhna. Dlatego organizując wieczór panieński warto uprzedzić escape room, który wybraliśmy, gdyż istnieje możliwość personalizacji zagadek czy ukrycia drobnego podarunku od przyjaciółek. Wybierając zabawę w escape roomie jako rozpoczęcie wieczoru panieńskiego zaskoczymy swoich przyjaciół, a przyszłej Pannie Młodej zapewnimy niesamowitą przygodę. Wspólna rozgrywka dostarczy nie tylko niezapomnianych wrażeń i emocji, ale także zbliży przyjaciółki do siebie. Po takich przeżyciach nie zaszkodzi kieliszek szampana, na który również znajdzie się miejsce. Wybór escape romu jako wstęp do jedynego w swoim rodzaju wieczoru panieńskiego jest gwarancją pozytywnych wrażeń oraz zadowolenia wszystkich jego uczestniczek.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com