Integracja firmowa w Escape Roomie, czyli jak sprawić, aby praca zespołowa była efektywniejsza

Integracja firmowa w Escape Roomie, czyli jak sprawić, aby praca zespołowa była efektywniejsza

Prowadząc firmę, która zatrudnia pracowników, naszym zadaniem, jako jej właściciela jest dbanie nie tylko o rozwój usług, czy tożsamość naszej marki, ale również o to, aby ludzie, których zatrudniamy, lubili swoją pracę. Ważna jest oczywiście atmosfera pracy, ale również warunki współpracy oraz to, aby nasi pracownicy czuli się docenieni. Warto także zadbać o to, aby nasz zespół był zgrany, dlatego dobrym pomysłem jest organizacja integracji firmowej, która zbliży do siebie wszystkich pracowników i pozwoli im się do siebie zbliżyć. Jak zorganizować udane wspólne wyjście w ramach firmowej integracji?

Integracja firmowa to doskonała okazja na budowanie pozytywnych relacji między naszymi pracownikami, ale również na zbliżenie się do nich i sprawienie, żeby poczuli się jeszcze bardziej związani z naszą firmą. Spotkanie firmowe poza miejscem pracy wcale nie musi się wiązać z potańcówką, czy zakrapianą alkoholem imprezą. W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości, dzięki którym nasze integracyjne spotkanie firmowe może być zarówno zabawnym, jak i nowym doświadczeniem dla większości naszych pracowników. Warto wybrać miejsce, które będzie nie tylko zabawą, ale również doskonałą próbą, która pokaże nam, jako właścicielom firmy, czy jej pracownicy potrafią pracować w zespole i wyodrębnić mocne i słabe strony każdego z nich. Świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty warszawskiego Escape Roomu, gdzie możemy liczyć nie tylko na dobrą zabawę, ale również na prawdziwą próbę pracy zespołowej pod presją czasu. 

Wizyta firmowa w Escape Roomie – czego możemy się spodziewać?

Jeśli nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia ze wspaniałą rozrywką, jaką jest Escape Room, to z pewnością zastanawiamy się, na czym właściwie polega wizyta w takim miejscu. Escape Roomy to specjalne, tematyczne pokoje, to właśnie w nich zamknięci zostają uczestnicy zabawy, którzy za cel mają wydostać się z pokoju, a pomagają im w tym liczne łamigłówki, zadania oraz zagadki. Czas na wydostanie się z pokoju wynosi 60 minut, więc uczestnicy zabawy muszą w pełni współpracować, aby zdążyć, uwolnić się z zamkniętego pokoju. W przypadku integracji firmowej tego rodzaju miejsce będzie nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałą okazją dla nas, jako dla właściciela firmy na obserwację tego, jak nasi pracownicy współpracują ze sobą, jakie są ich mocne strony oraz które osoby są najsłabszymi i najsilniejszymi ogniwami w grupie.

Wizyta w Escape Roomie, jako jeden z elementów udanej integracji pracowniczej

Jeśli zależy nam na tym, aby zorganizowana przez nas integracja była naprawdę udana, to warto wybrać Escape Room w centrum Warszawy, aby po udanej zabawie zaprosić swoich pracowników na ciepły posiłek i lampkę wina, to pozwoli nam zbliżyć ich do siebie i sprawić, że poczują się ze sobą związani. Ludzie, których łączą wspólne, wspaniałe wspomnienia z pewnością będą dla siebie bardziej pomocni i serdeczniejsi w miejscu w pracy. Możemy wziąć udział we wspólnym posiłku, jednak nie jest to konieczne. Możemy również pozostawić naszym pracownikom przestrzeń do swobodnego wymienienia się spostrzeżeniami dotyczącymi zaplanowanych przez nas atrakcji przy kolacji bez naszej obecności, jednak na nasz koszt. Niezależnie od tego, czy będziemy uczestniczyć w posiłku, czy zrezygnujemy z tej części dnia, możemy mieć pewność, że nasi pracownicy doskonale zapamiętają ten dzień i będą go wspominać bardzo ciepło. 

Lokalizacja ma znaczenie 

Organizując spotkanie firmowe, powinniśmy wziąć pod uwagę dogodną dla każdego pracownika lokalizację, do której dojazd nie będzie stanowił większego problemu. Warto wybrać Escape Room w centrum Warszawy, ponieważ jest to punkt, do którego najłatwiej dojechać z każdego miejsca w mieście, a także z obrzeży. Warto wcześniej porozmawiać z pracownikami i dowiedzieć się, czy zaplanowana lokalizacja jest dla nich odpowiednia, aby zyskać pewność, że każdy z nich będzie w stanie dojechać na miejsce bez żadnych problemów.


Dodaj komentarz

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com