Oferta specjalna

Voucher

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent?
Kup voucher do Quest Hunt – Escape Room i spraw wyjątkowy podarunek swoim najbliższym. Gwarantujemy, że będzie to dla nich fantastyczna przygoda, którą zapamiętają na zawsze!

Jak to działa?
Voucher uprawnia do gry w jednym z pokoi Quest Hunt w Warszawie w dowolny dzień tygodnia zespół liczący od 2 do 5 osób. Voucher jest ważny w okresie 3 miesięcy od daty zakupu. Osoba obdarowana voucherem powinna odwiedzić stronę www.questhunt.pl i zarezerwować termin gry, a voucher okazać na miejscu przed rozpoczęciem zabawy.

Voucher można zamówić na trzy sposoby:
1. W siedzibie Quest Hunt przy ul. Wilczej 66/68 lok. 1a w Warszawie (cena: 160 zł).
2. Przesyłka pocztowa – aby otrzymać estetycznie wykonany voucher drogą pocztową, prosimy wysłać wiadomość na adres info@questhunt.pl i wpisać w tytule maila „Voucher – wysyłka”. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłana dokładna instrukcja dotyczącą zakupu. W wiadomości prosimy też podać adres korespondencyjny, na który ma być wysłany voucher (cena: 160 zł + koszt wysyłki).
3. Drogą mailową – wysyłając wiadomość na adres info@questhunt.pl i wpisując w tytule maila „E-voucher”, otrzymasz wiadomość zwrotną z dokładną instrukcją dotyczącą zakupu. Po odnotowaniu płatności na wskazanym koncie, na Twój mail zostanie wysłany elektroniczny voucher, który należy wydrukować i okazać w siedzibie Quest Hunt przed rozpoczęciem zabawy (cena: 160 zł).

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Oferta dla firm

Quest Hunt – Escape Room to oryginalna propozycja dla firm, którym zależy na budowaniu integracji oraz atmosfery współpracy za pomocą zaangażowania pracowników we wspólną rozrywkę, motywującą do kreatywnego myślenia oraz podejmowania decyzji pod presją czasu. Zabawa w naszym escape roomie to doskonałe rozwiązanie aby zgrać Twój zespół pracowników. Sprawdzić ich umiejętność w zakresie pracy zespołowej. Poprawić komunikację w grupie. Zapraszamy do Quest Hunt! Nasza oferta to team building w zupełnie nowym wydaniu.

Podczas godziny gry Twoi pracownicy będą musieli ze sobą współpracować, aby wykonać powierzone im zadanie. Bardzo szybko okaże się, który z nich ma w sobie żyłkę lidera, a kto lepiej czuje się w analizowaniu otrzymywanych informacji. Kreatywne myślenie, umiejętność pracy w zespole czy podejmowania decyzji pod presją czasu – w Quest Hunt będziesz mógł szybko przekonać się, kto naprawdę posiada cechy często „z urzędu” zamieszczane w CV!

Oferujemy:
- możliwość wynajęcia jednego pokoju lub całego lokalu (3 pokoje + strefa wypoczynku),
- na kilka godzin bądź na cały dzień,
- doskonałą lokalizację w samym centrum Warszawy, gdzie w zasięgu kilku kroków od naszego Escape roomu znajdują się liczne restauracje takie jak: Sofra, Salto, Mandala, Dekagram, Oishii Sushi czy Znajomi Znajomych.

Wszystkie szczegóły omawiamy i doprecyzowujemy indywidualnie. Zadzwoń (+48 792 672 341) bądź napisz (info@questhunt.pl) i przedstaw nam swoje oczekiwania!

Close Menu
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com